1
Yaşam Haber Girişi: 21.06.2022 - 11:12, Güncelleme: 21.06.2022 - 11:12

TERÖRDEN ARINDIRILAN DOĞADA BULUŞAN GENÇLER HALAY ÇEKEREK PİKNİK YAPTI

 

TERÖRDEN ARINDIRILAN DOĞADA BULUŞAN GENÇLER HALAY ÇEKEREK PİKNİK YAPTI

Batman’da bir araya gelen yüzlerce genç, terörün korkusu olmadan doğada halaya çekerek piknik yaptı.
Doğu ve Güneydoğu'da yıllarca terör baskısı ve terörün bölgeye verdiği zararlardan dolayı yaşadıkları il ve ilçe sınırları içinde bulunan piknik alanları, yaylalara, kanyonlara, ve mesire alanlarına hasret kalan gençler, bölgeye huzurun gelmesiyle yıllar sonra buluştukları doğada voleybol oynayarak halay çekip piknik yaptı.   Batman ve Sason ilçesindeki iş yerlerinde çalıştırdığı gençleri doğada buluşturan iş insanı Veysel Tekin, işsiz gençlere iş ortamı oluşturarak gençleri terör belası ve uyuşturucunun pençesinden uzaklaştırmak için iş yerlerinde istihdam oluşturduğunu söyledi. 
Batman’da bir araya gelen yüzlerce genç, terörün korkusu olmadan doğada halaya çekerek piknik yaptı.

Doğu ve Güneydoğu'da yıllarca terör baskısı ve terörün bölgeye verdiği zararlardan dolayı yaşadıkları il ve ilçe sınırları içinde bulunan piknik alanları, yaylalara, kanyonlara, ve mesire alanlarına hasret kalan gençler, bölgeye huzurun gelmesiyle yıllar sonra buluştukları doğada voleybol oynayarak halay çekip piknik yaptı.
/>  


/> Batman ve Sason ilçesindeki yerlerinde çalıştırdığı gençleri doğada buluşturan insanı Veysel Tekin, işsiz gençlere ortamı oluşturarak gençleri terör belası ve uyuşturucunun pençesinden uzaklaştırmak için yerlerinde istihdam oluşturduğunu söyledi. 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.