1
Sağlık Haber Girişi: 14.04.2022 - 13:40, Güncelleme: 14.04.2022 - 13:40

“SAĞLIK İÇİN PEDALLA” SLOGANIYLA 500 BİSİKLET DAĞITILDI

 

“SAĞLIK İÇİN PEDALLA” SLOGANIYLA 500 BİSİKLET DAĞITILDI

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Dünya Sağlık Haftası'nda ‘’Sağlık için pedalla’’ sloganıyla gençlere 500 yol bisikleti dağıttı.
Bisiklet yollarının aktif kullanılması ve teşvik edilmesi için Talat Özkarslı Spor Salonu’nda yapılan dağıtım töreninde sağlıklı yaşamın önemi vurgulanırken yapımı tamamlanan yeni bisiklet yolları hakkında bilgi verildi. Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Daire Başkanlığı ile Engelliler ve Sağlık Hizmetleri Daire Başkanlığı iş birliğinde yapılan törende bisiklet kullanımının sağlık açısından önemi vurgulandı, gençlere bisiklet kullanımı tavsiye edildi. Dağıtım töreninde açıklamalarda bulunan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, ‘Sağlık İçin Pedalla’ diyoruz” ifadelerini kullandı.
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Dünya Sağlık Haftası'nda ‘’Sağlık için pedalla’’ sloganıyla gençlere 500 yol bisikleti dağıttı.

Bisiklet yollarının aktif kullanılması ve teşvik edilmesi için Talat Özkarslı Spor Salonu’nda yapılan dağıtım töreninde sağlıklı yaşamın önemi vurgulanırken yapımı tamamlanan yeni bisiklet yolları hakkında bilgi verildi. Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Daire Başkanlığı ile Engelliler ve Sağlık Hizmetleri Daire Başkanlığı birliğinde yapılan törende bisiklet kullanımının sağlık açısından önemi vurgulandı, gençlere bisiklet kullanımı tavsiye edildi.
/>
/> Dağıtım töreninde açıklamalarda bulunan href="https://www.grt.com.tr/ara?q=Gaziantep " class="text-dark font-weight-bold" target="_blank">Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, ‘Sağlık İçin Pedalla’ diyoruz” ifadelerini kullandı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.