1
Asayiş Haber Girişi: 13.05.2022 - 15:57, Güncelleme: 13.05.2022 - 15:57

İŞYERİNE GELEN HIRSIZ SERT KAYAYA ÇARPTI

 

İŞYERİNE GELEN HIRSIZ SERT KAYAYA ÇARPTI

Gaziantep’te bir işyerinin bahçesinde duran bisikleti çalmaya çalışan hırsız bisiklet sahibi tarafından fark edildi.
Bisikletin sahibi hırsızın peşinden koşsa da hırsız adeta bir atlet gibi kendisini fark eden adamın elinden kurtulmayı başardı. O anlar güvenlik kameralarına anbean yansıdı.Görüntülerde bir şahıs bisikletin bulunduğu iş yerinin önünden geçerken bahçede duran bisikleti fark ediyor, bir süre sonra tekrar aynı noktaya gelen hırsız bisikleti çalmak için harekete geçiyor. O esnada bisikletin sahibi Tuncay Günhan şahsın hareketlerinden şüpheleniyor ve şahsı takip etmeye başlıyor. Şüphesinde haklı çıkan Günhan hırsızın bahçeye girmesiyle harekete geçerek hırsızın peşinden koşuyor fakat bu çabası yakalamak için yeterli olmuyor.
Gaziantep’te bir işyerinin bahçesinde duran bisikleti çalmaya çalışan hırsız bisiklet sahibi tarafından fark edildi.

Bisikletin sahibi hırsızın peşinden koşsa da hırsız adeta bir atlet gibi kendisini fark eden adamın elinden kurtulmayı başardı. O anlar güvenlik kameralarına anbean yansıdı.Görüntülerde bir şahıs bisikletin bulunduğu yerinin önünden geçerken bahçede duran bisikleti fark ediyor, bir süre sonra tekrar aynı noktaya gelen hırsız bisikleti çalmak için harekete geçiyor. O esnada bisikletin sahibi Tuncay Günhan şahsın hareketlerinden şüpheleniyor ve şahsı takip etmeye başlıyor. Şüphesinde haklı çıkan Günhan hırsızın bahçeye girmesiyle harekete geçerek hırsızın peşinden koşuyor fakat bu çabası yakalamak için yeterli olmuyor.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.