Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep

ONLAR ERDİ MURADINA


ONLAR ERDİ MURADINA

Gaziantep’in sevilen ailelerinden Aykaç ailesinin güzel kızı Edanur Aykaç ile Arslanoğlu ailesinin yakışıklı oğlu Sami Aykaç, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun kıydığı nikah ile mutluluğa “Evet” dediler.

Şehrimizin tanınmış ve sevilen doktorlarından M. Kahraman Arslanoğlu ve Adile Arslanoğlu’nun oğulları Sami Aykaç ile yine Gaziantep’in saygın ailelerinden Ahmet ve Armağan Aykaç’ın kızları Edanur Aykaç, dün Şehitkamil kongre ve Sanat Merkezi’nde bulunan Mehmet Akif Ersoy Salonu’nda kıyılan nikah ile dünya evine girdiler.

Gaziantep iş ve siyaset dünyasının saygın isimlerinden oluşan kalabalık bir davetli topluluğu önünde kıyılan nikahta, şahitlikleri Songül Kalyoncu ve Hatice Bilginsoy yaparken, nikah aktini gerçekleştiren isim Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu oldu.

Gaziantep’in unutulmazları arasına giren muhteşem törende, damat beyin babası Dr. M. Kahraman Arslanoğlu ve diğer aile bireylerinin en az Edanur ve Sami kadar mutlu ve heyecanlı oldukları gözden kaçmadı. Nikahın ardından genç çift ve yakınları, Erikçe Mutfak Sanatları Merkezi’inde gerçekleşen düğün töreninde gönüllerince eğlendiler.

 

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon


İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr