Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep

Saç ektirirken hayatını kaybetti


Saç ektirirken hayatını kaybetti

İtalya’da kuaför olan 27 yaşındaki İbrahim Gül, saç ektirmek için geldiği İstanbul’da özel bir hastanede ameliyat esnasında hayatını kaybetti. 27 yaşındaki İbrahim Gül’ün cenazesi memleketi Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde defnedildi. Gencin ailesi hastanenin ihmali olduğunu iddia ediyor.  

İtalya’da kuaför olan 27 yaşındaki İbrahim Gül, saç ektirmek için geldiği İstanbul’da özel bir hastanede ameliyat esnasında hayatını kaybetti. 


Evli ve bir çocuk babası İbrahim Gül, cumartesi sabahı saç ekimi işlemi için özel bir hastanede ameliyata girdi. Ameliyat sırasında kalp krizi geçirdiği iddia edilen Gül’e anjiyo yapıldı. Damarında tıkanma olduğu belirtilirken stent takıldı. Yoğun bakıma alınan Gül, yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.  


Sabah saatlerinde İbrahim Gül’ün cenazesi memleketi Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde defnedildi. Gencin ailesi hastanenin ihmali olduğunu iddia ediyor.  

İhmal iddialarının ardından harekete geçen polis ekipleri, saç ekiminde görevli doktor M.A';yı gözaltına aldı. Şüpheli doktor sevk edildiği Bakırköy 2. Sulh Ceza Hakimliği tarafından ‘taksirle ölüme neden olma’ suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

 

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon


İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr