Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep

Depodaki eşyalar küle döndü


Depodaki eşyalar küle döndü

Gaziantep’in İslahiye ilçesinde üç katlı bir binanın teras katında bulunan ve depo olarak kullanılan odada yangın çıktı. Odada ki eşyalar küle dönerken, alevler binaya yayılmadan söndürüldü. 

Üç katlı bir binanın teras katında bulunan ve depo olarak kullanılan odada yangın çıktı. Odada ki eşyalar küle dönerken, alevler binaya yayılmadan söndürüldü. 


Yangın, İslahiye Fevziçakmak Mahallesi Talimhane caddesinde bulunan 3 katlı binanın teras katında başladı. Elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangına olay yerine çağrılan itfaiye ekipleri müdahale etti. Ekiplerin yoğun çabası sonucu müdahale edilen alevler tamamen söndürülürken binanın terasından yükselen dumanlar ise hem itfaiye ekiplerine hem de ekiplere yardımcı olan vatandaşlara zor anlar yaşattı.  

Depo olarak kullanılan odada başlayan alevler, ekiplerin zamanında müdahalesi ile yayılmadan söndürülürken, odadaki eşyalar ise tamamen kül oldu. Maddi hasara yol açan alevlerin kesin sebebinin belirlenmesi için polis ve itfaiye ekipleri olay yerinde inceleme yürüttü.
 

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon


İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr