Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep

DHA BÖLGE MÜDÜRÜ HASAN KIRMIZITAŞ'IN MUTLU GÜNÜ


DHA BÖLGE MÜDÜRÜ HASAN KIRMIZITAŞ'IN MUTLU GÜNÜ

DHA Bölge Müdürü Hasan Kırmızıtaş';ın mutlu günü

Demirören Haber Ajansı';nın (DHA) Gaziantep Bölge Müdürü Hasan Kırmızıtaş ile Haliliye Belediyesi Basın Yayın Müdürü Didem Açar; iş, siyaset ve medya dünyasından davetlilerin katıldığı nikah töreniyle dünyaevine girdi.

BOL ŞAHİTLİ NİKAH

Şehitkamil Nikah Salonu';ndaki nikah törenine Gaziantep';in yanı sıra İstanbul, Ankara, Şanlıurfa, Adana, Diyarbakır, Malatya, Kahramanmaraş ve Adıyaman';dan çok sayıda davetli katıldı. Çiftin nikah şahitliğini AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ali Gür, MHP Gaziantep İl Başkanı Muzaffer Çelik, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay, Büyük Birlik Partisi MKYK üyesi İhsan Kaya, Birecik Belediye Başkan Yardımcısı Reşat Uzun ile Faruk Açar yaptı.

MİLLETVEKİLİ ERDOĞAN';DAN MESAFE TAVSİYESİ

Nikahın kıyılmasının ardından AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, çiftlere esprili bir dille sosyal mesafe uyarısı yaptı. Didem ve Hasan Kırmızıtaş çiftine tavsiyelerde bulunan Erdoğan, "Bir ömür mutluluklar diliyorum. Sosyal mesafenin önemli olduğu bu günlerde umarım aranızda mesafe olmaz ve mutluluğunuz daim olur';'; dedi.

ÇETİN KARABIYIK

Kaynak: undefined

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon
SANKO HOLDİNG, YARIN OLACAK FİLMİYLE BİZ DE BURADAYIZ DİYOR

İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr