Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep

KAYALIKLARDAN DÜŞEN ÖĞRETMEN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI


KAYALIKLARDAN DÜŞEN ÖĞRETMEN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Geçtiğimiz günlerde, Gaziantep';ten Kahramanmaraş';ın Düldül Dağı';na doğa yürüyüşü için giden Ali Gür (50), Murat Kargın (44) ve Sevgi Erol (30), kaybolmuş, kaybolan dağcılardan Ali Gür ve Sevgi Erol kurtarılmıştı. Yoğun yağış ve sis nedeniyle ayağı kayarak uçurumdan aşağı düşen Murat Kargın';ın ise cansız bedenine ulaşılmıştı.

AFAD, AKUT, JAK Timleri, korucular ve yöre halkının çalışmaları sonucu 6 saat sonra cansız bedenine ulaşılan ve Şehitkamil ilçesindeki Ömer Humanızlı İlkokulu';nda görev yaptığı öğrenilen amatör dağcı Murat Kargın';ın cansız bedeni, Kahramanmaraş';ta yapılan otopsi işlemlerinin ardından memleketi Gaziantep';e getirildi.

Kargın, Asri Mezarlık içerisindeki Bahattin Nakıpoğlu Cami';nde Cuma namazına müteakip sosyal mesafe kuralına göre kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze namazına Kargın';ın eşi, yakınları ve öğretmen arkadaşlarının yanı sıra Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı ve Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı da katıldı.

 

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon
SANKO HOLDİNG, YARIN OLACAK FİLMİYLE BİZ DE BURADAYIZ DİYOR

İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr