Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep

GAZİANTEP OSB'YE TAM NOT


GAZİANTEP OSB'YE TAM NOT

Gaziantep Valisi Davut Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin OSB';de faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret etti. Gül ve Şahin, Haliloğlu Grup bünyesinde faaliyet gösteren Korupak Ambalaj ile Sanat Halı';yı ziyaret ederek normal sosyal hayat kapsamında alınan koronavirüs tedbirlerini yerinde inceledi.

GÜL: “ÜRETİM VE TEDARİK ZİNCİRİ KORUNMALI”

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren tesislerde yaptıkları incelemenin ardından bir değerlendirme yapan Gaziantep Valisi Davut Gül sanayicilere alınan önlemlerden dolayı teşekkür ederek Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde yer alan üretim tesislerinde ki olağan üstü önlemlerin pandemiyle mücadelede ki önemine dikkat çekti.

ŞAHİN: “OSB HEM ŞEHRİMİZ HEM DE ÜLKEMİZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren çeşitli tesislerde yapılan incelemelerin ardından bir değerlendirme yapan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin';de aldıkları olağan üstü önlemlerden dolayı Gaziantepli sanayicilere teşekkür ederek, "Organize Sanayi Bölgesi hem şehrimiz hem de ülkemiz için çok önemli. Pandemi sürecinde üretim ve tedarik zincirinin korunmasıdır de sanayi tesislerimizi korumak için çalıştık. Dedi

KAPLAN: “YÜZDE 50 KAPASİTE İLE ÇALIŞTIK”

Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduklarını belirten Sanat Halı Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Kaplan, “Alınan tedbirleri Vali Davut Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin fabrikamıza gelerek almış olduğumuz önlemleri yerinde incelediler. Dedi

KILIÇ: “ÜRETİM YAPMAZSAK KÖTÜ GÜNLERE YELKEN AÇMIŞ OLURUZ”

Haliloğlu Grup şirketlerinden Korupak Ambalaj’ın Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Kılıç';ta Gaziantep Valisi Davut Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Sahin’e zorlu salgın sürecinde sanayici ve iş dünyasına verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

 

 

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon
SANKO HOLDİNG, YARIN OLACAK FİLMİYLE BİZ DE BURADAYIZ DİYOR

İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr