Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep

GASTRONOMİ TEMSİLCİLERİNE “FISTIK GİBİ” SERTİFİKASI TANITILDI


GASTRONOMİ TEMSİLCİLERİNE “FISTIK GİBİ” SERTİFİKASI TANITILDI

Kısa sürede küresel bir salgına dönüşerek dünyanın ana gündemini uzun bir süre meşgul eden Corona Virüs’e karşı mücadele sürdürülürken yeni normalleşme sürecinde gastronominin başkenti Gaziantep’te de yerel lezzetlerin huzur ve güven ortamında vatandaşla buluşturulması ve sosyal hayatın kaldığı yerden titizlikle devam edebilmesi amacıyla Büyükşehir Belediyesi’yle Gaziantep Ticaret Odası’nın ortaklaşa yürüttüğü Gaziantep Marka Restoranlar “Ağzımızın Tadı Geldi” Kampanyası’nın lansman toplantısı düzenlendi.

Onat Kutlar Konferans Salonu’nda organize edilen buluşmada, programın girişinde Birleşmiş Milletler (BM) Turizm Organizasyonu Tanıtım Filmi izlenerek yeni dönem turizm başlıkları ve sistemi anlatıldı. Ardından başlayan sunumda; GAZİBEL Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Tural, COVID-19 Gaziantep Rehberi konulu eğitimden bahsetti ve detaylandırdı.

ŞAHİN: BÜTÜN DÜNYADAN POZİTİF AYRIŞTIK

Lansman toplantısında konuşan başkan Şahin, “Hepimiz zamanın ve mekanın şahitleriyiz. Zamanın ruhuna baktığımız zaman dünyanın çok önemli bir sınavdan geçtiğini görüyoruz. Küresel bir sorunla karşı karşıya kaldık. Ulusal ve yerel mücadeleler verdik. Diyerek sözlerine şöyle devam etti

 

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon
SANKO HOLDİNG, YARIN OLACAK FİLMİYLE BİZ DE BURADAYIZ DİYOR

İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr