Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep
title icon
DOLAR

ALIŞ: 5,69 - SATIŞ: 5,70

title icon
EURO

ALIŞ: 6,39 - SATIŞ: 6,40


Çeker, serbest bırakıldı
Çeker, serbest bırakıldı

Çeker, serbest bırakıldı

FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan ve 48 gündür cezaevinde bulunan işadamı ve eski Primer Hastanesi’nin sahibi Bilal Çeker, serbest bırakıldı. Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı çıkarıldığı mahkemede tahliye kararı verdi.

48 GÜN TUTUKLU KALDI

Eski Primer Hastanesi’nin sahibi olan ve petrol sektöründe önde gelen işadamlarından olan Bilal Çeker, dün tahliye kararı aldı. İşadamı Çeker’in mahkeme kararı ile yurt dışı yasağı ve adli kontrol şartı ile tahliye edildiği öğrenildi.

ÇEKER ŞARTLI SALIVERİLDİ

İşadamı Bilal Çeker FETÖ soruşturmasında 48 günlük tutukluluk sürecinin ardından mahkeme kararı ile yurt dışı yasağı ve adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

HASTANENİN DURUMU NE OLACAK?

Primer Hastanesi’nin sahibi olan Bilal Çeker, FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanarak H tipi cezaevine konulmuştu. Çeker’in tutukluluk sürecinde Gaziantep’in özel hastanelerinden biri olan eski ismiyle Primer Hastanesi, devlete devredildi. Özel hastanenin ismi Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi’nin Mücahitler şubesi olarak değiştirilmişti. İşadamı Çeker’in serbest bırakılması ile hastanenin durumu merak konusu oldu.

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon

İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr