Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep

Subaşı, çıtayı yükseltecek
Subaşı, çıtayı yükseltecek

Subaşı, çıtayı yükseltecek

Özel Kemal Bayındır Hastanesi’nde Acil Servisi bölümünde başarılı bir grafik çizen ve Gaziantep’in tüm sağlık camiasında adından söz ettiren Doktor Mehmet Subaşı hastanenin başhekimliğine getirildi. Özel Kemal Bayındır Hastanesi’nde Başhekimliğine atanan Dr. Mehmet Subaşı, Gaziantep’e daha kaliteli bir sağlık hizmeti vermek adına hastane olarak üzerlerine düşeni yaptıklarını belirtirken, kaliteli bir yönetim ve sağlık hizmeti anlayışı ile hareket edeceklerini söyledi.

Özel Kemal Bayındır Hastanesi Acil servisinde başarılı hekimliğiyle adını duyuran Dr. Mehmet Subaşı yönetim kurulu tarafından hastanenin başhekimliğine atandı. Başhekimliğine atanan Dr. Subaşı’nı, Özel Kemal Bayındır Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. M. Kemal Bayındır,  Yönetim Kurulu Op. Dr. M. Ali Kayalı, Yönetim Kurulu Üyesi Uzman Dr. Mahmut Sertpolat  ile His. Op. Dr. Aziz Batı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

BAYINDIR BAŞARI DİLEDİ

Dr. Subaşı’nın başhekimliğe atanması ile ilgili açıklamalarda bulunan Özel Kemal Bayındır Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Bayındır, “Tüm hekimlere şu tavsiyede bulunmak istiyorum. Tüm hastaları yakınlarınız olarak kabul edin ve yaptığınız görevin çok kutsal olduğunun bilincinde olun. Sağlık hizmeti yaptığınızda her zaman modern tıbbın gereğini yerine getirin diye de bir kez daha hatırlatmakta yarar görüyorum. Başhekimliği görevine getirilen Subaşı başta olmak üzere tü hekimlerimize kentimize faydalı bir sağlık hizmeti sunmasını diliyor, görevlerinde başarılar temenni ediyorum” ifadelerinde bulundu.

DR. SUBAŞI’NIN İLKESİ KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ

Kemal Bayındır Hastanesi’nin Başhekimliği görevine getirilen Dr. Subaşı ise bu görevden onur duyduğunu belirterek, “Yönetim kurulunun verdiği bu ulvi ve şerefli görevi en doğru ve en iyi şekilde ekip arkadaşlarımla yerine getirmeye çalışacağım. Ayrıca Özel Kemal Bayındır Hastanesi olarak Gaziantep halkına vereceğimiz sağlık hizmetlerinde her gün kaliteyi yükselterek bu görevi ifa edeceğim. Çünkü ana felsefemiz Sağlıktan daha fazlası” şeklinde konuştu.

DR. SUBAŞI KİMDİR?

Doktor Mehmet Subaşı Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra ilimizdeki değişik özel hastanelerde halkımıza başarılı bir şekilde sağlık hizmeti vermiştir. Doktor Mehmet Subaşı Evli iki çocuk babasıdır. 

Mahmut ÖZKILIÇ

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon


İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr