Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep

Özel Sanko Hastanesi, hekim kadrosunu genişletiyor
Özel Sanko Hastanesi, hekim kadrosunu genişletiyor

Özel Sanko Hastanesi, hekim kadrosunu genişletiyor

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Mehmet Sıddık Tunçay, Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

Yaklaşık 2 yıldır Nizip devlet hastanesi'nde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanı olarak görev yapan Uzm Dr. Mehmet Sıddık Tunçay, Özel Sani Konukoğlu Hastanesinde hasta almaya başladı.Başarılı tedavileri ve araştırma çalışmaları ile de tanınan Tunçay, Gaziantep’te genel olarak tam manasıyla yapılamadığını düşündüğü nörolojik ve pediatrik rehabilitasyon konusunda Gaziantep ve çevre illere hizmet vermeyi amaçladığını ifade etti. 

MEHMET SIDDIK TUNÇAY KİMDİR?

Uzm. Dr. Mehmet Sıddık Tunçay, 1985 yılında Şanlıurfa'da doğdu. 2003 yılında Şanlıurfa Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2009 yılında Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesini bitirdi, 2010-2014 yılları arasında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon İhtisası yaptı. 2014-2016 'de Nizip Devlet Hastanesi’nde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak görev yapan Uzm. Dr. Mehmet Sıddık Tunçay'ın birçok yayını bulunmaktadır. Mart 2016 itibari ile Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Bölümü’nde görev yapmaya başlayan Uzm. Dr. Tunçay, İntegratif Tıp (tamamlayıcı tıp) uygulamaları ile yakından ilgileniyor. Girişimsel fiziyatri yani enjeksiyonlar (lokal, intraartiküler, spinal, vb.), manuel tıp yöntemleri (tanı ve tedavi), Muskuloskeletal (kas –iskelet) USG (özellikle girişim rehberliği amaçlı), ozon, PRP (trombosit, pıhtı hücresi yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulaması), proloterapi (akut ve kronik eklem ağrılarının tedavisinde kullanılan bir tedavi) ve geçmeyen her türlü ağrının tedavisinde nöral terapi uygulamaları da Tunçay'ın ilgi alanda bulunuyor.

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon


İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr