Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep

Alleben Tıp Merkezi hizmete açıldı
Alleben Tıp Merkezi hizmete açıldı

Alleben Tıp Merkezi hizmete açıldı

Sağlık alanında önemli yatırımlara sahne olan Gaziantep yeni bir özel Tıp Merkezi’ne daha kavuştu. Birçok branşta hizmet verecek olan Alleben Tıp Merkezi görkemli bir törenle açıldı. Açılışa katılan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan  Fadıloğlu kurdelayı keserken hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Oldukça kalabalık olan açılış törenine bir çok tıp adamı katılırken, protokol üyeleri de görkemli açılışta yerini aldı. Açılış kurdelasını kesen Fadıloğlu, Gaziantep’in sağlık alanında sürekli geliştiğini ve bu yatırmların gelecek adına önmeli olduğunu vurguladı. 

FİMER, TIP MERKEZİ OLDU

Törende açılış konuşmasını yapan  Özel Alleben Tıp Merkezi Başhekimi Uzman Doktor Özlem Atay,şunları kaydetti;“2007 yılında fizik tedavi merkezi olan ve FİMER adıyla açılan  merkezimiz, 2015 yılında  Özel Alleben Tıp Merkezi adını alarak yoluna devam ediyor, merkezimize dahiliye ve beslenme bölümlerini de ekledik.”

ALLEBEN’DE YOK YOK

Rehabilitasyon, Beslenme ve Diyet Bölümleri ile hizmet veren Tıp Merkezi, Aile ve Evlilik Danışmanlığı, Obezite Merkezi ve Kozmetik ve Güzellik merkezlerini de içinde barındıran Özel Alleben Tıp Merkezi gelişmiş teknolojik alt yapısı ile göz dolduruyor. 

ÖZEL ALLEBEN TIP MERKEZİ FARKLI BRANŞLARDA HİZMET VERİYOR

A sınıfı Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye başlayan Alleben Tıp Merkezi alanında uzman hekimleriyle dikkat çekerken, kentte sadece Allaben Tıp Merkezinde bulunan Spinal Dekompresyon tedavisinde bel ve boyun fıtığı hastalığında ameliyatsız tedavi yapılıyor. Spinal Dekompres yöntemi ile uygun hastalarda yapılan tedavi ile %90’lara varan başarılı sonuçlar alınabiliyor.Ayrıca,son teknoloji ürünü görüntüleme sistemlerine de sahip olan tıp merkezinde MR, Röntgen ve Kemik Dansitometre ölçüm üniteleri de hizmet veriyor. M.İSKENDER KARACA

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon


İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr