1
Ekonomi Haber Girişi: 12.04.2022 - 11:17, Güncelleme: 12.04.2022 - 11:17

BÜYÜKŞEHİR'DEN GAGEV'E 14 MİLYON TL DESTEK

 

BÜYÜKŞEHİR'DEN GAGEV'E 14 MİLYON TL DESTEK

Gaziantep Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan ayı 1.Birleşim Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıdan GAGEV'E 14 milyon destek için Başkan Fatma Şahin’e yetki ve ihtiyaç sahiplerine indirimli ekmek desteği çıktı.
Gaziantep Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan ayı 1.Birleşim Toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanvekili Osman Toprak Başkanlığında yapıldı. Toplantıda gündemde yer alan 65 madde görüşülürken Büyükşehir’den GAGEV'e 14 milyon destek için, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'e yetki verildi. Büyükşehir Belediyesi, GAGEV' e, Gaziantep ilinde yapılacak olan GastroAntep Festivali ve Kitap Fuarı için 14 Milyon TL'lik destek vererek protokol imzalayacak. Mecliste Ekmekçiler Odası’yla Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan ve maddi durumu sıkıntılı olan vatandaşların yararlanacağı indirimli ekmek konusu konuşuldu. İlgili madde görüşülmek üzere Plan Bütçe Komisyonu’na gönderildi. Ayrıca birleşimde gizli oy usulü ile Osman Toprak, Latif Karadağ, Hakan Kurt, Feray Yılmaz ve Şükran Yılmaz, Encümen Üyeliği’ne seçildi.
Gaziantep Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan ayı 1.Birleşim Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıdan GAGEV'E 14 milyon destek için Başkan Fatma Şahin’e yetki ve ihtiyaç sahiplerine indirimli ekmek desteği çıktı.

href="https://www.grt.com.tr/ara?q=Gaziantep " class="text-dark font-weight-bold" target="_blank">Gaziantep Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan ayı 1.Birleşim Toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanvekili Osman Toprak Başkanlığında yapıldı.

Toplantıda gündemde yer alan 65 madde görüşülürken Büyükşehir’den GAGEV'e 14 milyon destek için, href="https://www.grt.com.tr/ara?q=Gaziantep " class="text-dark font-weight-bold" target="_blank">Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'e yetki verildi. Büyükşehir Belediyesi, GAGEV' e, href="https://www.grt.com.tr/ara?q=Gaziantep " class="text-dark font-weight-bold" target="_blank">Gaziantep ilinde yapılacak olan GastroAntep Festivali ve Kitap Fuarı için 14 Milyon TL'lik destek vererek protokol imzalayacak.

Mecliste Ekmekçiler Odası’yla Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan ve maddi durumu sıkıntılı olan vatandaşların yararlanacağı indirimli ekmek konusu konuşuldu. İlgili madde görüşülmek üzere Plan Bütçe Komisyonu’na gönderildi.

Ayrıca birleşimde gizli oy usulü ile Osman Toprak, Latif Karadağ, Hakan Kurt, Feray Yılmaz ve Şükran Yılmaz, Encümen Üyeliği’ne seçildi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.