İŞ VE ESNAF CAMİASI BU DÜĞÜNDE BULUŞTU

Gaziantep Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi başkanı Mustafa Kemal Güneş oğlu Onur Güneş’i evlendirdi. İş ve esnaf camiası, STK ve Oda Başkanları Güneş ailesini en mutlu gününde yalnız bırakmadı. Davetliler ünlü türkücü Latif Doğan’ın seslendirdiği eserler ve davul zurnalar eşliğinde doyasıya eğlendi.

Ünlü türkücü Latif Doğan’ın seslendirdiği eserler düğüne katılanları adeta mest etti. Güneş ailesinin yakışıklı oğlu Onur ile Hataylı Can ailesinin güzel kızı İpek bu mutlu günlerinde sevenleri ve yakınları pistte de yalnız bırakmadı. 

Halayların çekildiği ve oyunların oynandığı düğün törenine protokolden de yoğun bir katılım olduğu gözlendi.

LATİF DOĞAN COŞTURDU

Uzun süre unutulmayacak bir organizasyonla gerçekleştirdiği düğün töreninde ünlü sanatçı Latif Doğan sahne aldı. Birbirinden güzel şarkıları seslendiren Doğan,  davetlilere doyumsuz bir müzik resitali sundu. Misafirler Doğan’ın hareketli şarkılarıyla birlikte sahnede gönüllerince eğlendiler.

EVLİLİK CÜZDANINI 

GÖKDAĞ VERDİ

Nikahın kıyılmasının ardından CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ, kısa bir konuşma yaparak, “Hep beraber bu mutluluğu yaşadık. Allah iki cihanda mesut etsin. Maşallah, birbirlerine gayet güzel yakıştılar. Eminim ki örnek bir aile olacaklardır.” dedi. Daha sonra Gökdağ, evlilik cüzdanını İpek Güneş’e verdi.13 NİKAH ŞAHİDİ VARDIGenç çiftin nikah şahitliğini CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Osman Toprak, OSB Başkanı Deniz Köken, CHP Gaziantep İl Başkanı Hayri  Sucu, Büyükşehir Belediye Başkan yardımcısı Latif Kaplan,Büyükşehir Belediyesi Genel sekreter Yardımcısı  Ali Aslan, Fikret Tural, Sezer Cihan, Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ömer Küsbeoğlu,Mehmet Durdu Yetkinşekerci, Gaziantep Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanı Ünal Akdoğan,Ak Parti Teşkilat Başkanı  Mehmet Haz ve Çetin Can yaptı. Nikâh kıyıldıktan sonra CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ yeni çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diledi. 

 

 

ETİKETLER