ASLA UMUTSUZLUĞA KAPILMADIK

Spor Toto Basketbol Süper Lig’inde Gaziantep Basketbol adına ortaya koyduğu performansıyla büyük beğeni toplayan ve son iki haftadır haftanın oyuncusu seçilen Marcus Denmon GRT’ye özel açıklamalarda bulundu.

Spor Toto Basketbol Süper Lig’inde Gaziantep Basketbol adına ortaya koyduğu performansıyla büyük beğeni toplayan ve  son iki haftadır haftanın oyuncusu seçilen Marcus Denmon GRT’ye özel açıklamalarda bulundu. 
Ligde İlk 5 haftada üst üste aldıkları mağlubiyetlerin kendilerini asla yollarından döndürmediğini ve asla umutsuzluğa kapılmadığını belirten Denmon hafta sonu kendi saha ve seyircileri önünde konuk edecekleri Anadolu Efesi’i de yenerek seriyi 7 maça çıkartacaklarını söyledi. 
Artık kazanmayı alışkanlık haline getiren bir takım olduklarını dile getiren Denmon; “ Hem Avrupa’da hem ligde önemli işler yapmaya başladık. Avrupa Kupası’nda bir üst tura yükseldik ligde 3 maçtır kazanıyoruz. Bunlar takım olduğumuzun bir göstergesi. Tabi şu an için sadece ilk haftalardaki kayıplarımızı telafi ettik. O yüzden önümüze bakıp devre arasına kadar çok maç kazanmalıyız.” dedi.
ANADOLU EFES GÜÇLÜ BİR RAKİP
Hafta sonu Anadolu Efes ile oynayacakları maçıda değerlendiren Denmon; “ Zor bir maç bizi bekliyor. Rakibimiz kendini kanıtlamış oyunculardan kurulu bir ekip. Biz de gücümüzün farkındayız. Bu maçı kazanarak üst sıralara doğru tırmanımışımızı devam ettireceğiz.” şeklinde konuştu.

ETİKETLER