Güvenevler Mahallesi 29063 Nolu Sokak No:18 Ay Plaza - Şehitkamil / Gaziantep

GAZİANTEP ARENA’DA NUMARALAR ÇAKILIYOR


GAZİANTEP ARENA’DA NUMARALAR ÇAKILIYOR

Gaziantepspor ve Büyükşehir Gaziantepspor’un ikinci yarıda oynayacağı Gaziantep Arena’ya GRT spor servisi ekibi çıkarma yaptı. 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’in de eşlik ettiği stad gezisinde son hazırlıklar yapılmaya başlandı. 
Türkiye Futbol Fedarasyonu’nun vermiş olduğu talimatlar doğrultusunda eksikler giderilirken bir yandan da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün 40 kişilik ekibiyle temizlik çalışmaları devam ediyor. 
TFF’nin maç vermesi için olmazsa olmazları arasında yer alan koltuk numaraları yerleştirme işlemi dün sabah itibariyle başladı. Yüklenici firma tarafından 22 iş günü içerisinde bitirilmesi hedeflenen bu işlem Gençlik ve Spor il Müdürü Ökkeş Demir’in devreye girmesiyle neredeyse yarıya indirildi. Yüklenici firma sahibi ile konuşan ve bu işlemin ilk maça yetiştirilmesi için bu iş gününün fazla olduğunu söyleyen Müdür Ökkeş Demir işçilerin mesai ücretlerinin yanı sıra aynı zamanda kumanyalarınıda göndereceğini söylemesi üzerine iki taraf arasında anlaşma sağlandı. Böylelikle 22 iş gününde bitirilmesi hedeflenen numaralandırma işlemi 10 günde tamamlanacak. 

GÜNEŞ PANELLERİ ÇİMİ GÜÇLENDİRDİ

Çim köklerinin zayıf olduğu noktalar güneş panelleriyle güçlendirilirken ilk zamanlar 1 cm kökü olan güneş görmeyen kale arkasının bulunduğu çimlerin bulunduğu alan bu uygulama sayesinde şu an 9-10 cm’ye kadar ulaştığı ifade edildi. Bu uygulama sayesinde çimlerin maç oynanacak düzeye geldiğini dile getiren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir; “ Stadın yetiştirilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. 3 gün önce TOKİ’den devraldık. Ve eksikleri gidermek için kendi bünyemizde oluşturduğumuz ekiple stada son şeklini vermek için düğmeye bastık. Hava şartlarının iyi gitmesi durumunda yetiştireceğimizi umuyoruz.” dedi

 

Gaziantep Radyo Televizyon

BENZER HABERLER

Gaziantep Radyo Televizyon


İletişim Bilgilerimiz

Telefon numaramızdan ve mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 342 230 36 36

info@grt.com.tr